Технології

Італійський дизайнер представив повітряне таксі бізнес-класу

Повітряне такси КІТЕ

Італійський дизайнер Андреа Понті вважає, що світ після пандемії буде виглядати зовсім інакше, і в першу чергу зміниться транспорт. Для безпечного та швидкого переміщення по місту він запропонував повітряне таксі, яке більше схоже на приватний літак.

KITE – автономне і повністю електричне безпілотне таксі з обтічною пасажирською кабіною. За словами Понті, проект KITE буде реалізований в регіоні «Великої затоки» (агломерація з 11 міст, у тому числі Гонконгу і Макао). Дизайнер вважає, що такий транспорт стане незамінний у Великому Місті, так як він зможе значно скоротити час пересування по мегаполісу. Також Понті зазначає, що дизайн таксі відповідає «стрімкому та інноваційному ритму Гонконгу».

Читайте також:  Alphabet запустив гігантський дрон для роздачі інтернету [ВІДЕО]

“KITE втілює в собі інноваційний імпульс цього перспективного регіону і сприяє розвитку науково-технічних досліджень не тільки в Гонконзі і районі Великої затоки, але і у всій Азії”, — заявив Понті на презентації проекту.

Повітряне такси КІТЕ

Всередині салону кожна деталь відповідає комфорту і безпеки пасажирів. Сидіння оснащені ременями безпеки, а також висувними столиками для того, щоб пасажири могли попрацювати або перекусити під час польоту. У кабіні, в якій можуть влаштуватися відразу ж чотири пасажири, встановлені два великих екрани попереду салону і два поменше на спинках крісел. Всі чотири відображають інформацію про політ (тривалість, дані про зльот і посадку).

Читайте також:  Дизайнери Apple розповіли подробиці створення нових iPhone

Повітряне такси КІТЕ

Компактність фюзеляжу і його округлі форми мінімізує лобовий опір і оптимізує маневреність під час польоту. KITE злітає і приземляється на нерухому платформу, яка не тільки забезпечує безпеку пасажирів, але і є місцем зарядки акумуляторів таксі.

На жаль, на презентації, яка пройшла в кінці жовтня, автор проекту не розкрив технічні особливості таксі, а також не згадав про цінник поїздки. Однак можливо, Понті проведе ще ряд презентацій, так як місцева влада зацікавлені в створенні повітряних таксі і вже розглянули багато інших проектів.