Технології

WhatsApp отримав режим «самознищувальних» повідомлень

WhatsApp

Не всі повідомлення, які відправляються в месенджерах настільки актуальні, щоб зберігатися в чаті тривалий час. З іншого боку, нерідко доводиться очищати вручну листування з особистою інформацією.

Вирішити обидві проблеми покликана нова функція WhatsApp, яка дозволяє зробити повідомлення «самознищуваним».

“Повідомлення WhatsApp часто залишаються на наших смартфонах назавжди. Хоча спогади, пов’язані з близькими та друзями, дуже важливі для нас, більша частина повідомлень, що надсилаються, не має особливої цінності.

У зв’язку з цим ми раді представити вам режим зникаючих повідомлень», — повідомили розробники WhatsApp в своєму офіційному блозі.

Читайте також:  NASA оприлюднило основні положення місячної програми Artemis

Йдеться про режим, при включенні якого всі нові повідомлення в чаті, які відправляються через сім днів автоматично зникнуть.

Відзначається, що якщо у співрозмовника аналогічна функція не включена, повідомлення не пропаде, а в групових чатах активувати самоочищення може тільки адміністратор. У разі, якщо заплановане до видалення повідомлення буде процитовано, воно також збережеться в чаті.

Нова функція, за запевненням розробників, вже активна в деяких регіонах і стане доступна користувачам по всьому світу до кінця поточного місяця.

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар