Авто

Розсекречена зовнішність універсалу Porsche Taycan Cross Turismo

Porsche Taycan Cross Tourismo

Фотошпигунам вдалося зняти прототип універсала Porsche Taycan Cross Tourismo, що проходить фінальні випробування. На знімках, опублікованих виданням Autocar, нова версія електрокара повністю позбавлена камуфляжу, що дозволяє детально розглянути її з усіх боків.

Судячи з фотографій, зовнішніх відмінностей від стандартного Taycan небагато: вони зведені до переоформленої задньої частини і подовженої лінії даху, а також до збільшеного дорожнього просвіту. Профіль електрокара нагадує вседорожний концепт-кар Mission E Cross Turismo, який Porsche показала ще в 2018 році. Платформа у “Тайканів” єдина – Premium Platform Electric (PPE).

Читайте також:  Названі найнадійніші автомобілі у світі

Porsche Taycan Cross Tourismo

Ймовірно, технічна частина буде повністю перенесена на універсал зі звичайного Taycan. Це електрична силова установка, в задньопривідній початковій версії 4S видає 530 кінських сил і живиться від батареї ємністю 79,2 кіловат-години. Пізніше до лінійки Cross Turismo приєднаються і більш потужні варіанти: 680-сильний Turbo, а також 761-сильний Turbo S з літій-іонним акумулятором на 93,4 кіловат-години.

Porsche Taycan Cross Tourismo

Фото: Autocar

Спочатку універсал, розробкою якого Porsche займається вже не один рік, планували показати до кінця грудня. Однак через проблеми, викликані пандемією коронавірусу, а також несподівано низького попиту на стандартний Taycan німецькій марці довелося відкласти прем’єру до 2021 року. Більш точні терміни дебюту новинки поки не названі.

Читайте також:  Tesla відкликає понад 11 000 електрокарів через збій у ПЗ

Porsche Taycan Cross Tourismo

Збірку Porsche Taycan Cross Tourismo налагодять на потужностях заводу марки в Цуффенхаузені.