Технології

В 2021 році Xiaomi випустить смартфон з зарядкою на 200 Вт

Xiaomi

У наступному році Xiaomi представить смартфони з підекранною фронтальною камерою, швидкою зарядкою на 200 Вт і 2К дисплеями.

Питання про розміщення фронтальної камери під дисплеями смартфонів, щоб збільшити співвідношення екрану до площі лицьової панелі, стоїть перед індустрією вже більше року. Xiaomi заявляла про власну розробку в цьому напрямку, проте так і не показала такий апарат.

Як заявляє авторитетний інсайдер DigitalChatStation, в наступному році Xiaomi почне масове виробництво технології і представить свій перший смартфон з підекранної фронтальною камерою.

Читайте також:  iPhone 12 mini виявився найбільш «жорстким» смартфоном бренду за рівнем випромінювання

Крім того, в 2021 році компанія може представити власну технологію ультрашвидкісної зарядки потужністю 200 Вт, що є рекордом. Раніше Xiaomi вже випустила смартфон Xiaomi Mi 10 Ultra із зарядкою на 120 Вт. Незважаючи на те, що в цьому році було представлено відразу кілька розробок ультрашвидкісних зарядок від суббрендів холдингу BBK потужністю до 125 Вт, які дозволяють зарядити Смартфони всього за 20 хвилин, а-бренди все одно використовують адаптери меншої потужності. Наприклад, лінійка iPhone 12 сприймає тільки 20 Вт зарядку, а Samsung кладе в комплект до своїх смартфонів адаптери на 25 Вт, з великих виробників тільки Huawei оснастила свій флагман Mate 40 Pro підтримкою швидкої зарядки на 66 Вт.

Читайте також:  Новий флагман Motorola отримає «нетрадиційний» дисплей

Також в 2021 році Xiaomi може представити свій перший складаний смартфон з гнучким екраном у відповідь на девайси Samsung і Motorola. А дозвіл дисплеїв пристроїв компанії досягне 2К, зараз Xiaomi використовує FullHD + панелі.

Наступна новина точно не сподобається фанатам бренду-повідомляється, що найближчим часом не варто чекати випуску смартфона з лінійки Mi Mix. Останній раз лінійка оновлювалася в 2018 році, коли був анонсований Xiaomi Mi Mix 3.

Залишити коментар