Технології

Xiaomi розповіла про своє позиціонування і показала телескопічну мобільну камеру

Xiaomi

На цьому тижні Xiaomi провела в Китаї конференцію для розробників (MIDC 2020), в рамках якої було оголошено багато подробиць про нинішню стратегію компанії і плани на майбутнє. Зокрема, представники фірми розповіли, як позиціонуються і розрізняються бренди Xiaomi і Redmi.

В ході конференції Цзен Сюечжун, президент підрозділу мобільних телефонів в Xiaomi, розповів, що компанія планує дотримуватися стратегії двох брендів. Так, під брендом Xiaomi будуть випускатися смартфони серій Mi, Mix і молодіжної серії (ймовірно, мова про Mi CC), а до складу Redmi входять пристрої серій Redmi, Redmi Note, Redmi X і Redmi K.

Читайте також:  Google випадково анонсувала нові навушники Pixel Buds A [ФОТО]

Топ-менеджер компанії зазначив, що Xiaomi входить в топ-5 з постачання смартфонів в 50 країнах і регіонах. Виробник офіційно представляє свою продукцію на 47 високотехнологічних ринках (ВВП на душу населення перевищив $10 000), і очікується, що поставки Xiaomi в ціновому діапазоні €500-700 зростуть цього року майже на 300% в порівнянні з 2019-м.

Наприкінці виступу Цзен Сюечжун представив нову технологію, розроблену Xiaomi — – телескопічний об’єктив з великою діафрагмою. Повідомляється, що за рахунок неї він захоплює на 300% більше світла, а знімки виходять на 20% більш чіткими. Терміни появи такої камери в смартфонах не уточнюються.

Читайте також:  Процесор Google для Pixel 6 Pro стане альтернативою Snapdragon 870

Джерело: twitter.com