Технології

Samsung представила 3D-датчик з частотою 120 Гц і дальністю 5 метрів

Samsung

Компанія Samsung представила новий TOF-сенсор ISOCELL Vizion 33D з поліпшеними характеристиками. За заявою виробника, його частота становить 120 Гц, і відстежувати об’єкти він може на відстані аж до п’яти метрів.

ISOCELL Vizion 33D позиціонується як датчик, який може в режимі реального часу надавати точні дані про відстань від пристрою до об’єкта, тим самим будуючи спрощену 3D-модель в просторі. Використання сенсора Samsung розглядає в якості одного з додаткових інструментів для підвищення якості зйомки динамічних об’єктів, оскільки ISOCELL Vizion 33D сприяє швидкому фокусуванню і чіткому промальовуванні ефекту боке.

Читайте також:  Супутниковий інтернет Starlink протестували в складних погодних умовах

Роздільна здатність карт глибин, знятих з датчика, становить 640х480 пікселів при діапазоні відстаней від 0,2 до 5 метрів з роздільною здатністю 10 або 12 біт. Частота спрацьовування сенсора становить 120 кадрів в секунду. За заявою Samsung, в момент роботи датчика в якості допоміжного інструменту для автофокусування споживана потужність становить близько 200 мВт, а при використанні в режимі безперервного відстеження для VR-ігор або додатків — близько 400 мВт.

Samsung

У датчику використовується спеціальна технологія Deep Trench Isolation, що сприяє зниженню перехресних перешкод між пікселями, за рахунок чого сенсор безпомилково відокремлює основний об’єкт стеження від фону. Крім сегмента VR і фотозйомки, ISOCELL Vizion 33D може використовуватися і в якості біометричного сенсора для сканування обличчя.

Читайте також:  Nokia, Elisa і Qualcomm встановили рекорд швидкості 5G

Джерело: gsmarena.com

Залишити коментар