Авто

Tesla готується показати оновлений Cybertruck: відомі терміни

Tesla Cybetruck

Компанія Tesla майже завершила оновлення електропікапа Cybertruck, представленого минулої осені і ще не вийшов на ринок. За словами глави Tesla Ілона Маска, компанія покаже змінену модель “через місяць або близько того”.

Незвичайна зовнішність Cybertruck з незграбним металевим кузовом не тільки здивувала публіку відсутністю подібності з іншими моделями марки, але і викликала багато питань, що стосуються безпеки. У грудні минулого року, через місяць після прем’єри пікапа, експерти заявили, що в нинішньому вигляді пікап не випустять на дороги Європи – його жорсткий кузов занадто небезпечний як для пішоходів, так і для пасажирів.

Читайте також:  Honda та General Motors розроблять спільну платформу для бюджетних електрокарів

Маск у свою чергу зазначив, що готовий до гіршого сценарію. У разі провалу Cybertruck на ринку Tesla замінить модель «звичайним» пікапом з більш звичною для споживача зовнішністю.

Які оновлення отримає Cybertruck, поки невідомо, проте очікується, що радикальними вони не будуть. Як повідомляє Electrek, минулого місяця Маск повторно вивчив дизайн пікапа разом з шеф-дизайнером Tesla Францем фон Хольцхаузеном і анонсував «деякі поліпшення». Раніше він говорив про оновлення адаптивної пневмопідвіски, а також про «більш рівною плечової лінії» і «зменшених підвіконнях».

Минулого тижня глава марки повідомив, що рендери оновленого пікапа будуть готові приблизно через місяць.

Читайте також:  Представлено новий болід Формули Е

На сьогоднішній день передзамовлення на Cybertruck оформило понад 500 тисяч осіб по всьому світу. У 2021 році на конвеєр встануть «дорогі» версії пікапа, здатні проїжджати на одній зарядці від 480 до 800 кілометрів, а базовий варіант приєднається до них пізніше.

Джерело: Electrek