Авто

Skoda розробила ремені безпеки зі змінним підсвічуванням

ремені безпеки зі світловою індикацією

Компанія Skoda розробила ремені безпеки зі світловою індикацією: фіксатор ременя змінює колір залежно від того, пристебнутий пасажир чи ні. Як повідомляє Autocar, автовиробник вже запатентував технологію, так що не виключено, що в майбутньому її впровадять на серійні автомобілі.

У кнопку фіксатора, виконану з прозорого пластика, вбудовані RGB-світлодіоди, колір яких змінюється в залежності від ситуації. Коли пасажирське крісло пустує, фіксатор ременя підсвічується білим кольором. А коли датчик ваги визначає людину на сидінні, фіксатор загоряється червоним, тим самим нагадуючи про необхідність пристебнутися. Після того, як ремінь безпеки замикається, колір змінюється на зелений.

ремені безпеки зі світловою індикацією

Передбачені кілька режимів роботи системи-пряжка ременя або горить постійно, або її можна запрограмувати на миготіння. Так дорослі пасажири зможуть стежити за тим, чи пристебнуті ти діти на задньому ряду.

Технологія знаходиться на стадії розробки, і поки невідомо, чи буде вона впроваджена на серійні автомобілі Skoda. Тим часом, у 2019 році автовиробник подав 94 заявки на патент-більше, ніж будь-яка інша компанія в Чехії.

Залишити коментар