Авто

На Ford Explorer розвалюється підвіска

Ford Explorer

Компанія Ford терміново відкликає 350 тисяч позашляховиків Explorer в США і ще 25,2 тисячі в Канаді через проблеми з задньою підвіскою-один з важелів може переломитися під час руху. Цей дефект вже став причиною більше десятка ДТП.

Під відкликання потрапили автомобілі, що зійшли з конвеєра заводу в Чикаго в період з 4 вересня 2012 року по 25 січня 2017 року, уточнює Autoblog. Офіційним дилерам Ford доручили перевірити підвіску Explorer, і, при необхідності, замінити потенційно несправні деталі. Поки відомо про 13 аварій і шести постраждалих через виявлений дефект.

Проблеми з підвіскою Ford Explorer виникають вже не вперше. Минулого року в ремонт направили 1,2 мільйона позашляховиків 2010-2017 років випуску.

Читайте також:  Tesla: Ілон Маск перебільшує можливості автопілота

Крім того, Explorer звинувачували в отруєнні вихлопними газами. Навесні 2019 року на адресу Ford надійшло 50 судових позовів, а поліцейські департаменти США, які використовують «Експлорери» для патрулювання, заявили, що у їх співробітників теж зафіксовані ознаки отруєння окисом вуглецю.