Авто

Voxan встановив новий рекорд швидкості для електромотоциклів

Voxan

Новий мотоцикл, керований досвіЗа основу рекордного електричного супербайка була взята модель Voxan Wattman, яку дизайнер Саша Лакич допрацював спеціально з урахуванням розгону до максимальної швидкості. Модель оснащується розвиненими аеродинамічними обтічниками, здатними допомогти в досягненні поставленої мети.

Взятий за основу 203-сильний Voxan Wattman, представлений в 2015 році, має миттєвий крутний момент 200 Н•м. Для рекордного заїзду віддачу електромотора збільшили до 367 к. с., а крутний момент разом виріс до 970 Н•м. Літій-іонна батарея масою 140 кг має ємність 15,9 кВт•год.

Voxan

Точні технічні характеристики новинки не розкриваються, але Voxan Wattman зміг показати середню швидкість в парі заїздів в напрямках туди-назад 366,9 км/год (228 миль на годину), що дозволило перевершити діючий рекорд швидкості для електричних мотоциклів, що тримався з 2019 року — тоді на Mobitec EV-02A Рюдзі Цурута розігнався до 329 км/год.

Пілотував французький електросупербайк італійський мотогонщик Макс Бьяджі. Пілот, який закінчив професійну гоночну кар’єру, є 4-разовим чемпіоном світу в заліку 250cc, 2-разовим чемпіоном світу з Супербайку WSBK, а також переможцем етапів чемпіонату світу MotoGP.

Під час заїздів на аеродромі Шатору у Франції Бьяджі показав максимальну миттєву швидкість 408 км/год (254 милі на годину) і максимальну середню швидкість на мотоциклі без обтічника 349,3 км/год (217,1 милі на годину), а також Макс встановив ще 9 інших рекордів. Захід присвятили 20-річчю компанії Venturi Group, якій і належить бренд Voxan.дченим мотогонщиком, приніс світовий рекорд швидкості.

Джерело: gpone.com

Залишити коментар