Технології

Apple урізала можливості зарядки iPhone 12 mini

iPhone 12 mini

Готується до старту продажів iPhone 12 mini стане самим компактним представником фірмової лінійки. Але як з’ясувалося, від інших моделей оновленої серії гаджетів Apple апарат буде відрізнятися не тільки розмірами. Ще одна зміна виявилася пов’язана з функцією бездротової зарядки за допомогою аксесуара MagSafe.

На сторінці служби підтримки Apple з’явилася інформація про максимальну підтримувану потужність живлення апарату при використанні оригінального аксесуара з магнітним кріпленням. За даними виробника, для моделі з приставкою mini це значення знижено з 15 до 12 Вт.

Для досягнення цього показника MagSafe необхідно підключати до блоку живлення з портом USB Type-C з характеристиками вихідного струму 9 в / 2,03 а. Таким чином, для зарядки новинки підійде торішній аксесуар на 18 Вт.

Читайте також:  Браузер Chrome отримав детектор шкідливих завантажень

Виробник також зазначає, що зазначена потужність зарядки може бути зменшена, так як залежить від багатьох факторів, включаючи температуру і активність системи. З іншого боку, за рахунок меншої ємності акумулятора iPhone 12 mini імовірно буде витрачати на повну зарядку приблизно той же час, що і старші представники фірмової серії.

Джерело: phonearena.com