Технології

Nokia представила доступні 4K-телевізори і телеприставку на Android 10

Nokia

Nokia продовжує розширювати асортимент Android-телевізорів в среднебюджетном і бюджетному сегментах, представивши кілька новинок. Більшість з них отримали підтримку 4K і HDR. Разом з ними бренд випустив і телевізійну приставку Streaming Box 8000, що працює під управлінням Android 10.

Серед новинок виявилося відразу кілька моделей телевізорів з діагоналями від 43 до 75 дюймів. Всі вони оснащені LCD-матрицями з роздільною здатністю 4K і підтримкою технології HDR.

Працюють пристрої на операційній системі Android TV з магазином додатків Google Play. У комплекті передбачений пульт дистанційного керування з клавішею швидкого виклику голосового асистента “Google Асистент”.

Читайте також:  Google звинуватили в монополії і запропонували розділити на окремі компанії

Nokia підкреслює, що всі пристрої позиціонуються як доступні. Частота оновлення матриць телевізорів становить 60 Гц при часу відгуку до 9,5 мілісекунди. В якості портів підключення запропоновані відразу чотири HDMI. Для користувачів, які зацікавлені в покупці максимально доступного телевізора, компанія підготувала 32-дюймову модель Full HD 3200a з трьома HDMI-виходами і підтримкою HDR. Примітно, що вся лінійка допускає управління зі смартфона.

Nokia

Ще однією новинкою стала телевізійна приставка Streaming Box 8000, що працює під управлінням операційної системи Android 10. Вона передбачає відтворення 4K-контенту і підійде для власників телевізорів, які бажають розширити їх базові можливості. Пристрій сумісний з голосовим асистентом Google, викликати який можна за допомогою комплектного пульта.

Читайте також:  ЗМІ: уряд США вимагатиме від Google продати браузер Chrome

Ціна приставки Streaming Box 8000 в Європі становить €99. Вартість нових телевізорів виробник поки не розкрив.

Джерело: androidauthority.com

Залишити коментар