Авто

Електрокар Kia під кодовим ім’ям CV: опубліковано перший знімок салону

Kia

Компанія Kia приступила до дорожніх випробувань електромобіля, який поки носить кодову назву CV. Модель зовні нагадує недавній шоу-кар Futuron і являє собою щось середнє між седаном і кросовером. Шпигунам вдалося заглянути в салон новинки і сфотографувати передню панель.

Судячи з єдиної фотографії салону, вседорожник отримав пару великих екранів – на перший виводяться показання приладів, а другий відповідає за управління мультимедійною системою. Вони розташовані впритул один до одного, що створює видимість єдиного дисплея, який трохи розгорнутий у бік водія. Що ж стосується дизайну екстер’єру, то, очікується, що він буде виконаний в стилі концепту Futuron, що запам’ятався своїми 21 екраном в салоні.

Неофіційний рендер Kia CV

Неофіційний рендер Kia CV

AutoExpress / Avarvarii

Читайте також:  Дослідження А-95 в Україні: де можна заправлятися, а куди краще не заїжджати

В основу Kia CV лягла платформа E-GMP, на якій також побудують електрокари лінійки Ioniq. За попередніми даними, новинку оснастять електросистемою з напругою 800 вольт, що дозволить скоротити час зарядки від 350-кіловатного джерела до 20 хвилин. Запас ходу електрокросовера складе 480-500 кілометрів.

Джерело: TopElectricSUV.com

Залишити коментар