Авто

Mercedes-Benz V-Class отримав пневматичну підвіску

Mercedes-Benz V-Class

Новий модельний рік принесе мінівену Mercedes-Benz V-Class пневматичну підвіску, яка стане унікальною пропозицією в сегменті, стверджує виробник.

Mercedes-Benz V-Class отримав пневматичну підвіску Airmatic: фірмова опція, добре відома за іншими моделями марки, стане доступна для мінівена, починаючи з 2021 модельного року. Вона забезпечить автомобілю постійний дорожній просвіт незалежно від навантаження і дорожніх умов шляхом застосування індивідуальних характеристик демпфірування для кожного колеса.

Як і багато інших адаптивні підвіски на ринку, Airmatic дозволить вибирати з різних режимів руху, які відрізняються набором встановлених параметрів.

Читайте також:  Розроблено систему, яка може завдати серйозного удару по перекупниках авто

Наприклад, в режимі Comfort автомобіль підтримує стандартний дорожній просвіт на швидкості до 110 кілометрів на годину, після чого Підвіска автоматично опускається на 10 міліметрів. Програма Lift, навпаки, піднімає мінівен на 35 міліметрів на швидкості до 30 кілометрів на годину.

Mercedes-Benz обіцяє, що Airmatic також буде доступний для електричного фургона EQV, а також моделей Vito і eVito в пасажирських конфігураціях. Пневматична підвіска забезпечить їм “неперевершену якість їзди”, запевняє виробник.

Залишити коментар