Політика

В ООС заявили про загрозу на Донбасі

ООС

На боці сепаратистів воює до 38 тисяч осіб. Також в їхньому розпорядженні сотні танків, броньованих машин і артилерійських систем.

У ЗСУ розповіли про чисельність сил і військової техніки у сепаратистів, яка представляє можливу загрозу для України. Про це на брифінгу в середу, 4 листопада, повідомив заступник командувача Об’єднаними силами, генерал-майор Богдан Бондар.

За його словами, незважаючи на те, що бойові дії на Донбасі “дещо припинені”, ситуація в районі проведення ООС залишається складною.

Читайте також:  У РФ зробили заяву щодо зближення Києва і НАТО

“Виконуються завдання режиму припинення вогню. Противник є, він залишається, він активно впливає на ситуацію на сході України – це, перш за все, сили і частини Першого і Другого “армійських корпусів” на території тимчасово окупованого Донбасу, до складу яких входять 12 бойових бригад і полків загальною чисельністю близько 38 тисяч осіб”, – повідомив він.

Також, за словами Бондаря, у сепаратистів до 480 танків, близько 500 одиниць броньованих машин, 870 артилерійських систем, мінометів і інша військова техніка і озброєння.

Джерело: Кореспондент