Технології

В Японії представили проект туристичного космопорту

Космопорт

Архітектори компанії Noiz розробили концепцію футуристичного чотириповерхового космопорту, розташованого на острові в Токійській затоці. Разом з некомерційною організацією Spaceport Japan автори проекту сподіваються, що такі космодроми в недалекому майбутньому стануть важливою частиною інфраструктури міст.

Космопорт – це аеропорт майбутнього, призначений для запуску туристів у космос. Структура проекту практично не відрізняється від традиційних аеропортів за винятком того, що на посадочних смугах будуть розташовуватися літальні апарати, які можуть виходити на навколоземну орбіту, а не літаки.

Космопорт

Noiz Architects

Дах космопорту покрита сонячними панелями, проте їх розташування дозволяє проникати прямим променям сонця всередину будівлі. Це дуже важливий момент, так як за словами архітекторів проекту, така конструкція дозволить створити внутрішні дворики і навіть сади, які будуть знаходитися «ніби під відкритим небом».

Над загальною площею космопорту підносяться Дві вежі, кожна з яких відповідає за прибуття відправлення пасажирів. Автори проекту також підкреслюють, що ці два елементи зроблять силует об’єкта впізнаваним у всьому світі.

Космопорт

Noiz Architects

Всередині космопорту також буде все необхідне для комфортного перебування пасажирів всередині будівлі під час очікування польоту. Всередині буде знаходитися готель, художній музей, Тренажерний зал, акваріум і навіть кінотеатр.

Поки космопорт – це просто гарний проект, але Spaceport Japan сподівається перетворити цю концепцію в реальність якомога швидше.

Залишити коментар