Технології

Опубліковано список новинок, які Apple покаже на майбутній презентації

MacBook Air

Вчора компанія Apple несподівано оголосила дату чергового презентаційного заходу. Не чекаючи офіційної трансляції з місця подій, видання Bloomberg з посиланням на власні джерела вже розмістило на своєму сайті очікуваний список пристроїв бренду, що готуються до релізу.

Вже відомо, що компанія планує перевести власні комп’ютери на фірмові чіпи Apple Silicon замість процесорів Intel. І, за даними джерела, першими моделями нового покоління стануть 13-дюймовий MacBook Air, а також MacBook Pro з діагоналлю екрану 13 і 16 дюймів, анонс яких очікується на майбутній презентації. Bloomberg зазначає, що інших нововведень, крім заміни CPU, від прийдешніх новинок очікувати не варто. Втім, вже в 2021-му, за словами авторитетного аналітика Мін-Чі Куо, серію фірмових ноутбуків чекає черговий редизайн.

Апгрейд лінійки десктопів Mac очікується в наступному році-за запевненням мережевих інформаторів, компанія працює над оновленим iMac і повністю новим Mac Pro. Розмір корпусу останнього, як очікується, буде приблизно вдвічі менше, ніж у актуальної моделі. Системному блоку приписують 12-ядерний процесор, схожий за архітектурою з мобільним A14 Bionic, але має велику продуктивність.

Презентація новинок Apple відбудеться через тиждень, 10 листопада. З чуток, в ході заходу компанія представить і інші продукти: повнорозмірні навушники AirPods Studio, “маячки” AirTag і нову приставку Apple TV.