Технології

Google назвала найбільш популярне відео в історії YouTube

youtube

Популярний стрімінговий сервіс YouTube в черговий раз оновив список найбільш популярних відеороликів за всю історію платформи. До недавнього часу лідерство утримував трек Despacito, мотив якого знайомий мільйонам користувачів. Але пандемія коронавірусу внесла свої корективи в рейтинг глядацьких симпатій-і на перше місце злетіла не менш «залипальна» мелодія.

Згідно зі статистикою сервісу, верхній рядок хіт-параду з показником 7,043 мільярда переглядів зайняв відеоролик Baby Shark від студії PinkFong — дитяча пісенька про акулу і її сім’ю. Кліп музиканта Луї Фонсі під назвою Despacito, у свою чергу, перемістився на друге місце.

Читайте також:  Samsung запатентувала гібрид смартфона, планшета і ноутбука

Далі рейтинг найбільш популярних відео виглядає так: третю сходинку займає композиція Shape of You музиканта Еда Ширана (5,05 млрд), репер віз Халіфа з треком See You Again (4,8 млрд) — на четвертій позиції, а Uptown Funk Марка Ронсона (3,99 млрд) і Gangnam Style від PSY (3,3 млрд) розташувалися на сьомому і восьмому місцях чарту відповідно.

Примітно, що п’яту і шосту рядки також утримують популярні дитячі відео. Це 17-а серія «Маші і ведмедя», а також ще одна популярна у слухачів дошкільного віку пісенька. Їх показники – 4,4 і 4,15 мільярда переглядів. Аналітики пов’язують це з переходом ряду освітніх установ на дистанційне навчання, і прогнозують подальше збільшення кількості переглядів дитячих відеороликів.

Читайте також:  Блогер назвав головний недолік бездротової зарядки Apple MagSafe

Джерело: theverge.com

Залишити коментар