Технології

Названі терміни релізу перших Mini LED-телевізорів Samsung

Mini LED TV

Samsung відома не тільки як великий бренд на ринку смартфонів — знаменита компанія і своїми фірмовими телевізорами, нерідко задають тренд всієї індустрії. За даними мережевих інформаторів, незабаром корейський техногігант випустить перші споживчі моделі на базі перспективних матриць Mini LED — в мережі вже з’явився можливий термін анонсу новинок.

За даними мережевих джерел, смарт-телевізори компанії наступного покоління будуть представлені в першій половині 2021-го. Згідно зі звітами аналітиків, до кінця того ж року Samsung планує реалізувати не менше двох мільйонів таких пристроїв.

Особливість матриць Mini LED полягає у використанні мініатюрних світлодіодів розміром від 100 до 300 мікрометрів. Завдяки щільному компонуванню вони здатні забезпечити високий рівень яскравості зображення, значно перевершує показники OLED-панелей.

Читайте також:  NASA оприлюднило основні положення місячної програми Artemis

Зараз в лінійці флагманських моделей телевізорів Samsung представлені варіанти на базі матриць QLED і Micro LED. При цьому представники компанії офіційно не коментують інформацію про терміни релізу прийдешніх новинок.

Джерело: gizmochina.com