Авто

Renault анонсувала нову загадкову модель

Renault

Компанія Renault опублікувала загадковий відеотизер, де анонсувала дебют нової моделі на честь її 40-річного ювілею. Очікується, що новим транспортним засобом стане оновлений вантажний фургон Trafic.

Семисекундний відеотизер супроводжується повідомленням:»до 40-річного ювілею… один з наших найбільш знакових автомобілів очікує зміни… вам це сподобається”. Що за модель готує французька марка, достеменно невідомо. Однак фахівці припускають, що загадковий тизер натякає на оновлення малотонажного вантажівки Trafic, який концерн виробляє з 1981 року. Останній рестайлінг модель пережила в минулому році.

Читайте також:  Стали відомі автомобільні переваги ТікТокерів

На представленому короткому ролику можна побачити тільки одну передню вузьку фару. Очікується, що оновлений Trafic отримає перероблену передню частину, змінену радіаторну решітку і більш масивний капот. Інші зміни в новому поколінні фургона можуть відбутися в обробці інтер’єру, а також в розширенні лінійки двигунів, яка може поповнитися електричною силовою установкою.

Інші подробиці нової моделі компанія поки тримає в секреті. Відеотизер закінчується словами: “Слідкуйте за оновленнями”. Ймовірно, французька марка готує офіційну презентацію найближчим часом.

Читайте також:  Cadillac знає, коли власники суперседанів їздять на гоночний трек

В кінці квітня компанія Mitsubishi представила нову модель-комерційний однооб’ємник Express, який зовні і технічно копіює фургон Renault Trafic. Відрізняються дві моделі шильдиками, передніми бамперами, а також радіаторними гратами, капотами і оснащенням.

Джерело: Carscoops