Економіка

Рада відклала введення касових апаратів для ФОП

касові апарати в смартфоні

Введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування відклали до 2022 року.

Верховна Рада відстрочить введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування на один рік. Про це заявив глава ВР Дмитро Разумков під час засідання парламенту.

Відповідний законопроект, за його словами, повинен бути зареєстрований в парламенті у вівторок, 3 листопада.

“Було прийнято одностайну позицію, щоб відстрочити застосування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування на рік – до 1.01.2022 року. Це консолідована позиція всіх фракцій і груп. Сьогодні повинен бути зареєстрований цей законопроект”, – зазначив спікер парламенту.

Читайте також:  В Європі рекордна ціна на газ за 13 років

За його словами, розгляд проекту має відбутися в середу, 4 листопада.

“Завтра буде дано доручення комітету його невідкладно розглянути. Ніхто не буде заперечувати, якщо завтра ми його розглянемо. Сподіваюся, він буде підтриманий за основу і в цілому”, – заявив Разумков.

Як відомо, з 1 серпня 2020 року бізнес може замість традиційних касових апаратів (реєстраторів розрахункових операцій – РРО) використовувати програмні касові апарати (програмні РРО). При цьому програмний РРО від Державної податкової служби буде повністю безкоштовним, а встановити його можна на смартфон, планшет, комп’ютер або інший пристрій, що має ОС Android і Windows і підключений до інтернету.

Читайте також:  Українським полярникам виділили гроші на придбання криголама

Джерело: Кореспондент