Технології

Розкрито перші подробиці процесорів Intel Core 14-го покоління

intel

На сьогоднішній день найновішими процесорами Intel вважаються чіпи Core 11-го покоління. Однак в мережі вже з’явилася інформація про 14-те покоління з кодовою назвою Lunar Lake. Крім того, інсайдери також розповіли про майбутні графічні процесори Iris Xe.

Intel Lunar Lake

Повідомляється, що процесори 14-го покоління Intel Lunar Lake вийдуть після Meteor Lake, реліз яких запланований на 2022-2023 рік. Ніяких точних технічних характеристик немає, але є інформація, що чіпи будуть підтримувати нову платформу LGA1700, на якій також стануть працювати процесори двох попередніх поколінь: Alder Lake і Meteor Lake.

Читайте також:  Безпілотний трактор відстрілює лазером 100 000 бур'янів на годину [ВІДЕО]

Intel Lunar Lake

Не встигла Intel представити дискретну відеокарту Iris Xe Max на базі графічного процесора DG1, як інсайдери вже повідомляють про його наступника з кодовою назвою DG2, реліз якого повинен відбутися в 2021 році. Більш того, компанія вже приступила до роботи над DG3, інформації про який поки зовсім ніякої немає, крім підтвердження його існування.

Intel Lunar Lake

Додатково з’явилася інформація, що Intel взялася за наступне покоління прискорювачів для дата-центрів на архітектурі Xe-HP. Повідомляється, що в 2021 році компанія випустить графічні процесори 12-го покоління з кодовим ім’ям Arctic Sound, які будуть на одній підкладці об’єднувати чотири кристала з 2048 обчислювальними блоками в максимальній конфігурації і обчислювальною потужністю до 42 Тфлопс. У майбутньому їм на зміну прийде 13-е покоління з кодовою назвою Jupiter Sound, але точні терміни виходу невідомі.

Читайте також:  Гравітаційне сховище енергії замінює звичайні акумулятори

Джерело: videocardz.com