Авто

Електричний кросовер BMW iX виявиться дорожчим за Х5

BMW iX

Повністю електричний кросовер BMW iX, який запропонує на вибір три силові установки, виявиться відчутно дорожче за схожу за габаритами модель Х5.

Офіційна прем’єра нового електрокросовера баварської марки може відбутися в наступному місяці, але його вартість вже розкрили інсайдери.

Як повідомляє видання BMW Blog з посиланням на власні джерела в концерні, електричний кросовер BMW iX виявиться дорожче Х5: топова версія електрокара в США обійдеться дорожче 100 тисяч доларів, або 2.8 мільйонів гривень за нинішнім курсом. Вартість найдорожчого BMW X5-версії М50і – на північноамериканському ринку при цьому становить 82 тисячі доларів.

Читайте також:  Нове сімейство Audi RS 3 повністю розкрито до прем'єри

Електрокросовер iX повинен стати першою моделлю BMW з автопілотом третього рівня і буде позиціонуватися як вітрина технологічних досягнень баварської марки. Незважаючи на відчутну різницю у вартості зі схожим за габаритами кросовером Х5, електрокар Tesla Model X, який вважається головним конкурентом iX, коштує в США приблизно стільки ж — 95 тисяч доларів за версію Performance. Виробництво BMW IX планується почати в листопаді 2021 року, але офіційний прайс-лист опублікують раніше.