Авто

Renault зробить з Arkana кросовер Megane Conquest

Renault Megane Conquest R.S. Line

Компанія Renault перетворить Arkana в кросовер Megane Conquest – унікальне ім’я купеподібний позашляховик отримає в країнах Східної Європи. До технічних доопрацювань перейменування не призведе: Megane Conquest буде ідентичний “глобальній” Arkana, тобто розділить платформу CMF-B з актуальними Clio і Captur.

Renault вирішила відмовитися від імені Arkana, щоб уникнути небажаних асоціацій з сербським політиком і авторитетним бізнесменом Желько Ражнатовічем, відомим в країнах колишньої Югославії під псевдонімом Аркан. А щоб покупці не плутали новинку з іншими моделями сімейства Megane, для позначення крос-купе відродили приставку Conquest.

Читайте також:  Volvo придумала, як легко перетворювати ліворульні авто на праворульні та навпаки

Renault Megane Conquest R.S. Line

Фото: Renault Megane Conquest R. S. Line

У всьому іншому Renault Megane Conquest для Східної Європи повторює південнокорейський Samsung XM3: зовні новинка схожа на Arkana, але в основі більш просунуте шасі CMF-B, а не модернізоване шасі B0. Як наслідок, покупці отримають можливість замовити крос-купе зі спортивним обвісом і декором R. S. Line, а також гібридною силовою установкою E-Tech.

Інтер’єр європейських Arkana / Megane Conquest зовсім інший: у переліку опцій є віртуальна приладова панель, інформаційно-розважальний комплекс з вертикально-орієнтованим тачскріном, камери кругового огляду, системи контролю смуги і адаптивний круїз-контроль, а електромеханічний гальмо стоянки входить в базове оснащення.

Читайте також:  У Mercedes-Benz з'явився доступний транспорт

Зате Arkana відрізняється збільшеним на 19 міліметрів дорожнім просвітом і може бути повнопривідною, тоді як «глобальний» кросовер виключно передньопривідний.

Збирати Renault Arkana / Megane Conquest для Європи будуть на корейському заводі французького концерну; поставки крос-купе почнуться на початку 2021 року. У “справжнього” Megane також може з’явитися виконання з форм-фактором кросовера, але розширення лінійки відбудеться не раніше, ніж через рік, після зміни поколінь.

Залишити коментар