Авто

Заїзд на рекорд швидкості повторять через скептиків

Tuatara

SSC North America нещодавно заявила про новий світовий рекорд швидкості для серійних автомобілів, проте через безліч сумнівів заїзд вирішено повторити публічно.

В ході двох заїздів по 11-кілометровому відрізку шосе State Route 160 в штаті Невада американський гіперкар SSC Tuatara показав середню швидкість 508,73 кілометра на годину — на 61,76 кілометра на годину більше, ніж змогли вичавити зі шведського Koenigsegg Agera RS трьома роками раніше на цій же трасі.

Крім рекорду швидкості для серійних автомобілів, Tuatara побила ще три: найвища швидкість на дорозі загального користування (532,93 км/год), найшвидша миля на дорозі загального користування (503,92 км/год) і найшвидший кілометр на дорозі загального користування (517,16 км/год). Однак багато хто поставився до цього скептично. Блогери буквально розібрали на кадри Відеоролик із записом заїзду і знайшли в ньому деякі спірні моменти.

Читайте також:  Volkswagen хоче замінити семимісний Tiguan новою моделлю

Зокрема, найбільше сумнівів викликала невідповідність даних телеметрії тим околицям шосе, що відображаються на екрані, але в SSC North America пояснили це неакуратним монтажем відеоролика компанією Driven Studios. Нібито монтажери не зовсім коректно наклали свідчення спідометра на відео з розгоном гіперкара.

Покласти край суперечкам вирішив засновник і керівник SSC Джерод Шелбі: він оголосив, що заїзд на рекорд швидкості повторять через скептиків. Причому цього разу їх запросять переконатися в цьому на власні очі і тим самим розвіяти всі сумніви. Повторний заїзд відбудеться в найближчому майбутньому, подробиці будуть оголошені пізніше.