Технології

Новий пристрій передасть голограму людини під час дзвінка

PORTL Hologram

Стартап PORTL Hologram удосконалив відеодзвінки, додавши до них систему передачі тривимірної голограми співрозмовника. Новий пристрій коштує 60 тисяч доларів (понад 1,7 мільйонів гривень) за штуку.

Стартап планує вивести на масовий ринок новий тип відеодзвінка, який буде проектувати тривимірне зображення мовця, що нагадує голограму з «Зоряних воєн». PORTL Hologram отримав 3 мільйони доларів від інвестора Тіма Дрейпера, колишнього виконавчого директора Electronic Arts Дуг Баррі та продюсера Джо Льюїса.

Читайте також:  OnePlus сильно занижує продуктивність у багатьох додатках

Стартап придбав патент на ту ж технологію, що використовувалася для виступу голограми Тупака Шакура на музичному фестивалі Coachella 2012. Однак, за словами компанії, Технологія отримає оновлення, які зроблять процес більш «захоплюючим».

Пристрій нагадує дверний отвір, або, як його називають творці «» студію в коробці”, яке за допомогою проектора створює тривимірне зображення людини в повний зріст — потрібен тільки білий фон. Крім правдоподібності голограми, її перевага і в інтерактивності. Завдяки студійній установці і функції об’ємного звуку, співрозмовник відчуває “присутність” людини.

Компанія вже продала близько сотні пристроїв приватним особам, а також кілька десятків-торговим центрам, аеропортам і вестибюлям кінотеатрів.

Читайте також:  Старт продажів квитків для польоту в космос на повітряній кулі

Зараз PORTL Hologram також працює над створенням більш дешевої мініатюрної версії пристрою, яка була б розміром з настільний комп’ютер і могла б використовуватися як для запису, так і для передачі голограм будь-кому, у кого є така ж система.