Технології

Apple помітно ускладнила ремонт iPhone 12

iPhone 12 ремонт

Експерти iFixit вже оцінили ремонтопридатність нових iPhone 12 і 12 Pro, але вже після розбирання вони виявили ще щось цікаве.

З’ясувалося, що Apple продовжує впроваджувати в свої смартфони Різні технічні обмеження, змушуючи таким чином користувачів звертатися виключно в сертифіковані Сервісні центри.

В ході вивчення “нутрощів” нових смартфонів Apple фахівці iFixit виявили, що камера iPhone 12 після заміни вимагає авторизації програмного забезпечення. У попередніх моделях такого обмеження не було, і в разі поломки камеру можна було легко замінити навіть в домашніх умовах, володіючи необхідним обладнанням.

Читайте також:  Названо найбільш продаваний 5G-смартфон у світі

Повідомляється, що в разі заміни камери iPhone 12 в несертифікованому сервісному центрі вона буде нормально запускатися, але ось при використанні можуть виникати різні помилки. В ході експерименту співробітники iFixit зіткнулися з тим, що не змогли переключитися на надширококутний модуль, а деякі режими зйомки стали просто недоступними.

iPhone 12

Фахівці відзначили, що для нормальної заміни камери в iPhone 12-ї серії потрібна авторизація програмного забезпечення. Для цього необхідно спеціальний додаток Apple під назвою System Configuration, доступ до якого є тільки у сертифікованих сервісних центрів.

Вказується, що при зверненні користувачів в сервісні центри саме камера і дисплей — одні з найпоширеніших деталей, що вимагають ремонту або заміни.

Читайте також:  У WhatsApp з'явиться вбудований інтернет-магазин

Джерело: Обозреватель

Залишити коментар