Авто

Перший кросовер Ferrari попався фотошпигунам

Прототип Ferrari Purosangue

Компанія Ferrari продовжує розробку кросовера під назвою Purosangue («чистокровний»). Прототип моделі, яку анонсували ще в 2018 році, вперше вдалося сфотографувати під час дорожніх випробувань. Однак дебюту чекати ще довго – він запланований на 2022 рік.

Судячи з фото, тестовий мул вирішили замаскувати під позашляховик Maserati Levante. Однак під щільним камуфляжем не вдалося приховати деталі, які вказують на те, що на знімках саме Purosangue. У порівнянні з Levante модель помітно занижена, а капот подовжений за рахунок відсіку для двигуна, який розташують спереду в межах колісної бази для поліпшення развесовки по осях.

Читайте також:  У 285 тисяч електрокарів Tesla дає збої круїз-контроль

Відомо, що кросовер отримає електрифіковану силову установку. Ще в 2018 році Ferrari поділилася схематичним зображенням основних елементів, на якому гібридна система розташована ззаду, поруч з коробкою передач – імовірно, «роботом» з двома зчепленнями від SF90 Stradale.

Прототип Ferrari Purosangue

Фото: Autocar

Свіжі фотографії підтверджують, що в основу Purosangue ляже платформа Front Mid Engine Architecture, що допускає використання двигунів V6, V8 і V12 – в тому числі з електричними «доважками». Судячи з масивного відсіку, прототип Purosangue оснастили 12-циліндровим мотором: на нього вказують також вихлопні труби, що нагадують патрубки GTC4Lusso і 812 Superfast з V12. Такий мотор може дістатися топової версії кросовера, а в «базі» Ferrari запропонує більш скромний V6.

Читайте також:  Нинішнє покоління Audi A1 стане останнім

Прототип Ferrari Purosangue

Ferrari Purosangue, як і нові моделі сімейства GT, отримає особливу архітектуру салону з новими кермом, приладкою і мультимедійною системою. У список оснащення кросовера увійдуть система повного приводу, нова підвіска з функцією регулювання кліренсу, а також екран для пасажирів на задньому ряду.

Джерело: Autocar