Авто

Ford може випустити ще один «заряджений» кросовер

Ford Escape ST

Компактний кросовер Ford Escape, відомий за межами США як Kuga, може в майбутньому знайти високопродуктивну версію, яка за традицією марки отримає індекс St.

Кросовер Ford Escape, відомий на європейському і українському ринках як Kuga, зроблений на платформі легкової моделі Focus, у якій є високопродуктивна версія ST, але з деяких пір «гарячий» хетчбек не поставляється в США, як і більш компактна Fiesta ST.

Концерн вирішив їх зняти з продажу на Північноамериканському континенті, так як вони поступалися з продажу кросоверам. Однак покупці сегмента SUV теж цінують високопродуктивні автомобілі, тому в перспективі Ford може випустити ще один “заряджений” кросовер-Escape ST, який, як очікується, сконструюють на базі хетчбека Focus ST.

Читайте також:  Представлений оновлений Nissan Kicks

Як повідомляє видання CarsGuide, про це розповів головний інженер моделі Escape в компанії Ford Джеймс Хьюз, який також зазначив, що можливість випуску ще одного «зарядженого» кросовера з індексом ST була б «фантастичною ідеєю». В даний час у Ford таких моделей дві: це Edge ST з 2,7-літровим бітурбомотором V6 потужністю 340 кінських сил, а також більший Ford Explorer ST з 3,0-літровим бітурбомотором V6 потужністю 406 кінських сил від знятого з виробництва преміального седана Lincoln Continental. Він може розігнатися до 230 кілометрів на годину.