Авто

GM не планував давати електропікапу марку Hummer

Hummer EV

Віце-президент General Motors пояснив, чому легендарна марка Hummer відродилася вже не в якості самостійної ринкової одиниці, а лише як одна з моделей бренду GMC.

Торгова марка Hummer, яку GM нещодавно воскресив для брутального електричного пікапа, більше не окремий бренд, а найменування моделі GMC. Деяким таке рішення здалося дивним, але віце-президент концерну General Motors Дункан Елдер в інтерв’ю виданню Muscle Cars & Trucks пояснив, як це вийшло.

Виявляється, GM не планував давати електропікапу марку Hummer – ця назва просто краще за інших підійшла для придуманої інженерами концепції всюдихода під брендом GMC. Для Chevrolet він виявився б занадто дорогим, а для Cadillac — надто утилітарним.

Читайте також:  ККД дизельного мотора довели до 50%

Повнопривідне шасі з електроприводом і видатною прохідністю змусило маркетологів General Motors згадати про бренд Hummer, який історично асоціювався з всюдиходами. Топ-менеджер зазначив, що товарний знак в результаті був використаний як назва моделі, тому що міняти марку GMC не планувалося і з точки зору позиціонування на ринку вона підходить електропікапу найкраще. Після того, як питання з маркою і моделлю було вирішено, дизайнерам було вирішено адаптувати вигляд майбутнього прототипу до впізнаваного фірмового стилю Hummer.