Авто

Оновлений Jaguar E-Pace став гібридом

Jaguar

Компактний кросовер британської марки пережив плановий рестайлінг, ставши сучаснішим по двигунах і оснащенню.

Представлений в 2017 році Jaguar E – Pace став другим серійним кросовером британської марки, а через 3 роки прийшов час планового оновлення моделі. Незважаючи на те, що візуально машина практично не змінилася (нові фари і бампера), автомобіль отримав ряд серйозних технічних новинок.
Кросовер тепер використовує платформу Premium Transverse Architecture (PTA), що дозволило оснастити модель гібридними силовими агрегатами. Всі доступні бензинові і дизельні агрегати будуть доповнені 48-вольтовим стартер-генератором, що дозволить перетворити E-Pace в «м’який» гібрид, а крім того з’явиться повноцінна «підключається» гібридна версія.

Читайте також:  Toyota GR Yaris перевели на водень

Jaguar

309-сильний E-Pace P300e оснащується 200-сильним 1,5-літровим бензиновим турбомотором і 109-сильним електродвигуном, які поєднуються з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і літій-іонним акумулятором на 15 кВт∙ч. Батарея дозволяє проїжджати на електротязі до 55 км.

У лінійку моторів також увійдуть 2-літровий турбодизель на 163 к.с. (з 6-ступінчастою механічною коробкою передач або 9-ступінчастим «автоматом» і переднім приводом) і 204 к. с. (з «автоматом» і повним приводом), а крім того будуть доступні бензинові двигуни: 160-сильний 1,5-літровий з переднім приводом і 8-ступінчастим «автоматом», а також 2-літровий на 200, 249 і 300 л. с. у поєднанні з «автоматом» і повним приводом.

Читайте також:  Jaguar Land Rover заплатить Tesla, щоб уникнути великого штрафу

Jaguar

Оснащення Jaguar E-Pace включає в себе 12,3-дюймову цифрову панель приладів, а також модернізовану мультимедійну систему Pivi Pro з 11,4-дюймовим тачскріном, оновленням софта через Інтернет, поліпшеною навігацією та іншими можливостями. Також в салоні з’явилися бездротова зарядка для смартфона, перероблені передні сидіння, нове кермо, модернізована центральна консоль з новим блоком клімат-контролю і важелем коробки передач, а кліматична система тепер здатна боротися з дрібними забруднюючими частинками.

У Росії для Jaguar E-Pace будуть доступні чотири двигуни-бензинові на 200 і 249 к.с., а також турбодизелі на 163 і 199 к. с. — без гібридної складової, з 9-ступінчастою автоматичною коробкою передач і повним приводом.