Технології

iPhone 12 mini виявився найбільш «жорстким» смартфоном бренду за рівнем випромінювання

iPhone 12 mini

Випуск iPhone 12 стала дебютом Apple на ринку 5g-технологій. Але перехід на новий тип модему відбився не тільки на можливості гаджетів швидко завантажувати файли в мобільній мережі.

Згідно з опублікованим на сайті виробником звіту, фірмові смартфони зразка 2020-го додали і в рівні електромагнітного випромінювання. Особливо відзначився компактний iPhone 12 mini, помітно «обігнав» за цим параметром як торішні, так і інші нові моделі.

Згідно публікації на сайті компанії, значення максимальної питомої швидкості поглинання електромагнітного випромінювання (SAR) для iPhone 12 mini становить 0,910 Вт/кг, в той час як у базового iPhone 12 ця величина дорівнює 0,483 Вт/кг, у iPhone 12 Pro — 0,483 Вт/кг, а у топового iPhone 12 Pro Max — 0,436 Вт/кг.

Читайте також:  Поїзд Hyperloop розігнався майже до швидкості звуку

Таким чином, порівняно з попередниками всі новинки мають майже вдвічі більший коефіцієнт випромінювання, а mini-версія iPhone 12 перевищує показники iPhone 11 Pro Max в 3,5 рази. Проте апарати все ще вкладаються в національні стандарти різних регіонів: так, в Китаї і Європі максимально допустиме значення SAR для подібних пристроїв становить до 2,0 Вт/кг для країн Європи і Китаю, а на території США — до 1,6 Вт/кг.

Джерело: news.mydrivers.com