Технології

Xiaomi представила перший в світі холодильник з 5G і Wi-Fi 6

Viomi 21Face 5G

Viomi, дочірній бренд компанії Xiaomi, випустив новий оригінальний продукт – холодильник 21face 5g IoT з інтерактивним дисплеєм, вбудованим модулем Wi-Fi 6 і 5G-модемом для підключення до мобільних мереж п’ятого покоління. При цьому виробник не забув і про основну функцію приладу, ціна якого порівнянна з покупкою флагманського смартфона.

Новинка оснащена великим сенсорним екраном, який можна використовувати для перегляду відео, прослуховування пісень або пошуку рецептів в Інтернеті — а при бажанні в пам’ять приладу можна завантажити різні додатки на зразок клієнтів соціальних мереж. Зв’язок з Інтернетом холодильник здійснює по Wi-Fi зі швидкістю до 1200 Мбіт / с або за допомогою 5g-підключення.

Читайте також:  На початку квітня NASA проведе перший запуск вертольота Ingenuity на Марсі

Viomi 21face 5g IoT також здатний взяти на себе роль центрального хаба для управління іншими пристроями в складі екосистеми розумного будинку. Крім того, підтримка функцій голосового асистента дозволяє власнику моделі взаємодіяти з іншою розумною технікою на кухні. Сумарний внутрішній об’єм холодильника становить 520 літрів, а заявлений рівень шуму компресора — не більше 38 дБ.

Viomi 21Face 5G

Вартість новинки в Китаї складе $744, про плани з продажу приладу в інших регіонах виробник не повідомив.

Джерело: gizmochina