Технології

Google запустила «майже безкоштовний» VPN-сервіс

Google One VPN

Багато власників смартфонів використовують VPN для захисту своєї конфіденційності. Власне рішення запропонувала і компанія Google для користувачів фірмового хмарного сервісу. При цьому пошуковий гігант не вимагає окремої плати за безпечний веб-серфінг — але є нюанс.

Щоб отримати послугу безкоштовно, необхідно стати передплатником Google One з тарифом на 2 ТБ хмарного сховища. Обійдеться весь набір в $9,99 на місяць, або $99 за рік в залежності від обраної періодичності виставлення рахунку. При цьому користувачі тарифного плану отримують кешбек в розмірі 10% на покупки в Google Play. Крім того, скористатися VPN можуть до п’яти осіб в рамках сімейної підписки.

Читайте також:  Розроблено нейромережу для визначення калорійності страви по фото

Google data-One

“Сервіс вбудований в додаток Google One, тому всього в один дотик ви можете бути впевнені, що ваше з’єднання захищене від хакерів”, — йдеться на сайті Google.

VPN-сервіс у складі Google One буде розгорнуто в США вже в найближчі тижні для користувачів Android. Протягом декількох місяців сервіс з’явиться в інших регіонах і стане доступний на платформах iOS, Windows і Mac.

Джерело: theverge.com