Технології

Xiaomi обійшла Apple в рейтингу популярності брендів смартфонів

IDC

Міжнародна консалтингова компанія IDC провела незалежне дослідження, присвячене популярності брендів смартфонів в третьому кварталі 2020 року. Статистика продажів показала, що Xiaomi цієї осені зуміла потіснити навіть Apple, увірвавшись в трійку світових лідерів.

За результатами звітного періоду Xiaomi, згідно з джерелом, зуміла реалізувати 46,5 мільйона смартфонів, що склало 13,1% світових продажів. За рік бренд збільшив цей показник на 42%. При цьому Apple продемонструвала більш скромні результати, відвантаживши 41,6 мільйона гаджетів, через що змістилася на четверту сходинку.

Читайте також:  Телевізори Samsung визнані кращими для геймерів

Лідер рейтингу IDC не змінився-Samsung продала за останні три місяці 80,4 мільйона смартфонів і зуміла утримати частку ринку в 22,7%. HUAWEI, незважаючи на скорочення поставок на 22% в порівнянні з 2019 роком, все ще утримує другу позицію з показником в 51,9 мільйона проданих пристроїв за квартал. Замикає топ – 5 компанія vivo з результатом в 31,5 мільйона апаратів.

IDC

На частку інших виробників смартфонів сумарно довелося 101,7 мільйона гаджетів, які були реалізовані за три місяці. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року аналітики відзначили незначне зниження динаміки продажів — близько 2,4%.

Джерело: gizmochina.com