Авто

Citroen домігся заборони на продаж Polestar 2 у Франції

Емблема Polestar

Компанія Citroen через суд домоглася заборони на продаж шведських електрокарів Polestar 2 у Франції. Причиною стали схожі логотипи брендів-через це Polestar позбувся одного з європейських ринків, на який вийшов тільки влітку цього року. Більш того, Шведська марка також повинна виплатити Citroen компенсацію в розмірі 150 тисяч євро (близько 14 мільйонів рублів за нинішнім курсом).

До проблем шведської марки Polestar додалася ще одна. За скаргами клієнтів на глухнучі автомобілі і двома масштабними відкликними кампаніями послідував судовий розгляд у Франції через схожість логотипів Polestar і Citroen, а також DS, бренду, що належить Citroen. Французи порахували, що це «завдає шкоди репутації марки» і домоглися того, що суд заборонив Polestar використовувати емблему на території країни протягом як мінімум півроку, тобто фактично реалізовувати машини у Франції.

Читайте також:  Розкрито характеристики електрокара Hyundai, який кине виклик Volkswagen

Емблема Polestar

У Polestar рішення судді поки не прокоментували, проте Франція більше не значиться в списку країн, в яких можна замовити шведський електромобіль.

Раніше європейські власники Polestar 2 поскаржилися, що електромобілі виходять з ладу практично відразу після покупки – через збій в програмному забезпеченні відключалося живлення, і перезапустити систему було неможливо. Пізніше з’ясувалося, що причиною був дефектний інвертор, через який компанії довелося відкликати всі продані машини.

Сьогодні стало відомо про другий дефект, на цей раз з високовольтним нагрівачем охолоджуючої рідини (HVCH). Polestar безкоштовно замінить його на 3 150 електрокарах.

Джерело: Connexionfrance.com