Політика

У Зеленського чекають від Ради “ефективного” голосування щодо КС

КСУ

В Офісі президента підтримують законопроект про припинення повноважень всіх суддів Конституційного суду і закликають депутатів за нього проголосувати.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в коментарі Koрреспондент.net назвав причини кризи з Конституційним судом і розповів, як і хто її може подолати.

За його словами, головна причина скандального рішення КС – це опір системи, яка будувалася роками, і тільки Верховна Рада може “обнулити” політичну кризу в країні.

Читайте також:  У Раді підготували законопроект про діяльність КСУ

“Президент зробив свою роботу якісно і швидко – дав політико-правову оцінку подіям в КСУ. Негайно провів консультації в рамках РНБО. Далі, за процедурою і логікою все в руках народних депутатів”, – сказав радник глави ОП.

Тепер, за його словами, Рада повинна підтримати припинення повноважень всіх суддів Конституційного суду України.

“Це вкрай важливо для стабільності держави і для якнайшвидшого виходу з кризи, яка в іншому випадку може перетворитися на системну і обнулити в тому числі будь-які особисті кар’єрні перспективи самих депутатів. Вважаємо, що адекватність переважає в нинішньому політичному класі і особливо в депутатському корпусі. Чекаємо ефективного голосування щодо важливого законопроекту про тотальне перезавантаження КСУ”, – додав він.