Авто

KIA випустить власний аналог Hummer

Kia Motors military

Південнокорейський автовиробник підтвердив початок роботи над армійським позашляховиком.

У більшості країн світу KIA відома як виробник легкових автомобілів, а в Південній Кореї марка в тому числі випускає і армійську техніку.

Для місцевої армії і збройних сил кількох інших країн світу компанія виробляє широку лінійку техніки — від практично серійних позашляховиків до вантажівок різної вантажопідйомності.

Нові автомобілі замінять існуючі 2,5-тонні і 5-тонні вантажівки, а також 5-тонний тактичний позашляховик KLTV (Kia Light Tactical Vehicle). Оснащення новинок буде включати в себе антиблокувальну і антипробуксовочну системи, паркувальними датчиками, системою кругового огляду, навігацією і сидіннями з підігрівом.

Читайте також:  Бортові комп'ютери автомобілів відображатимуть дані щодо зносу шин

Абсолютно новою моделлю армійського KIA стане легкий розвідувальний позашляховик ATV (All-Terrain Vehicle), який планують підготувати в двох варіантах — стандартному 2,5-тонному і броньованому 5-тонному. В основу автомобіля (на заголовному фото) ляже шасі стандартного кросовера KIA Mohave останнього покоління, а в якості силового агрегату і коробки передач стануть використовуватися дизельний двигун і «автомат». Перший тестовий прототип південнокорейського конкурента Hummer буде готовий до кінця 2020 року, в 2021-му почнуться випробування новинки, а до 2024 року позашляховик збираються прийняти на озброєння. Згодом з’явиться демілітаризована версія моделі, а отриманий в ході розробки і експлуатації KIA ATV досвід використовують у створенні цивільних позашляховиків.

Читайте також:  Відомий автовиробник із Південної Кореї оголосив себе банкрутом

Як зазначає KIA, в рамках роботи над новими армійськими автомобілями компанія має намір перевірити можливість використання у військовій техніці систем безпілотного водіння, а також оцінити перспективи застосування водневого палива і силових установок на паливних елементах.

Джерело: Carscoops