Технології

Microsoft готує великий редизайн інтерфейсу Windows 10

Windows 10

За даними мережевих інформаторів, чергове оновлення Windows 10 в 2021 році принесе користувачам не тільки функціональні зміни, але і оновлений дизайн. В рамках проекту під назвою Sun Valley операційна система обзаведеться модернізованим меню» Пуск ” і отримає помітні зміни в інтерфейсі інших ключових елементів.

Згідно джерелу, десктопна ОС обзаведеться поліпшеними анімаціями і буде приведена до єдиної концепції дизайну інтерфейсу за аналогією з Windows 10X. Зокрема, очікуються оновлення зовнішнього вигляду і функціональності панелі завдань, модифікований інтерфейс «Провідника» і широке впровадження бібліотеки WinUI в оболонку Windows і штатні додатки.

Читайте також:  Airbus зробить польоти більш екологічними за рахунок переходу на біопаливо

Microsoft Windows 10

Крім того, оновленої ОС приписують більш глибоку підтримку темного інтерфейсу оформлення на рівні системи. Sun Valley увійде в велике осіннє оновлення 21h2 Cobalt. Проект продовжить впровадження округлених кутів вікон як в додатках, так і в інших елементах графічної оболонки відповідно до концепції Fluent Design.

Microsoft Windows 10

За наявною інформацією, велика частина зазначених змін буде внесена в код Windows 10 до червня 2021-го. По завершенні інсайдерського тестування реліз Cobalt імовірно відбудеться восени наступного року.

Джерело: zdnet.com