Технології

Названо найбільш продаваний 5G-смартфон у світі

5G

Аналітична компанія Strategy Analytics провела дослідження з метою з’ясувати, який смартфон з підтримкою мереж п’ятого покоління 5G користується найбільшою популярністю у покупців. У звіті враховувалися відвантаження пристроїв з початку 2020 року по теперішній час. Примітно, що перші три рядки рейтингу зайняли пристрої одного бренду.

Згідно зі звітом аналітиків, в першій половині 2020 року глобальна виручка від реалізації смартфонів досягла значного показника в 34 мільярди доларів. При цьому пандемія коронавірусу не завадила істотному збільшенню попиту, а очолили рейтинг найбільш продаваних гаджетів апарати Samsung.

Читайте також:  Xiaomi Mi Band 6 на першому реальному знімку

5G

Так, на частку моделі Samsung Galaxy S20+ 5g довелося 9% всіх поставок, на другій сходинці розмістився Galaxy S20 Ultra 5g (8%), а замикає трійку лідерів Galaxy S20 5g (5%). Також в топ – 5 потрапили два флагмани HUAWEI: P40 Pro і Mate30 5g, на кожен з яких також припало по 5% від загальної кількості реалізацій.

Прогнозуючи подальшу динаміку ринку 5g-апаратів, представники Strategy Analytics відзначили, що новим бестселером цілком може стати Apple iPhone 12, оскільки компанія представила відразу кілька моделей з підтримкою мереж п’ятого покоління напередодні різдвяних свят.

Джерело: news.mydrivers.com