Технології

Samsung запатентувала гнучкий смартфон з висувною клавіатурою

Galaxy Z Fold 3

Компанія Samsung продовжує розробку серії фірмових смартфонів з гнучким дисплеєм і регулярно подає патентні заявки, пов’язані з дизайном таких пристроїв. Нещодавно опублікована одним з відомств документація продемонструвала оригінальний згинається гаджет, конструкцію якого доповнює виділена клавіатура, захована в його корпусі.

Примітно, що патент був поданий ще в середині 2018 року, але був розсекречений лише зараз. Судячи з ескізів, створеним дизайнерами порталу LetsGoDigital на основі документації вендора, головною особливістю смартфона з гнучким дисплеєм стане висувна сенсорна клавіатура, а також подвійний шарнір, що дозволяє складати гаджет по двох лініях згину.

Читайте також:  Nokia представила доступні 4K-телевізори і телеприставку на Android 10

Завдяки подвійному шарніру можна використовувати телефон по-різному, а користувальницький інтерфейс зміниться автоматично в залежності від положення екрану.

Згідно концепції Samsung, наявність порівняно великої клавіатури дозволить використовувати гаджет в якості ультракомпактного ноутбука.

Samsung

При цьому клавіатура розташована так, що може використовуватися як з великим, так і з малим дисплеями. Будь-якої супутньої інформації про технічні характеристики пристрою документ не містить — компанія запатентувала лише дизайн, тому складно сказати, чи надійде подібний гаджет в продаж.

Джерело: nl.letsgodigital.org

Залишити коментар