Авто

Автопілот Tesla виявився не кращим в індустрії

Cadillac автопілот

У мережі можна зустріти безліч позитивних відгуків про автопілот в електрокарах Tesla, що допомагає власникам під час водіння. Багато хто навіть називають автопілот кращим у світі. Згідно з дослідженням Consumer Reports, це не зовсім так. Тести показали, що технологія Super Cruise компанії General Motors демонструє куди більш вражаючі результати.

Ще в 2018 році Cadillac CT6, оснащений системою допомоги водієві (ADAS) Super Cruise, набрав більше балів, ніж Tesla Model 3 з фірмовим автопілотом. Однак тоді фахівці Consumer Reports проводили тест за участю всього чотирьох автомобілів. У новому ж дослідженні цієї ж фірми взяло участь вже 17 різних автомобілів з функцією ADAS.

Читайте також:  Toyota Land Cruiser нового покоління отримає три мотора V6

За підсумками численних тестів Cadillac CT6 з технологією Super Cruise отримав 69 балів з можливих 100 — кращий результат серед всіх перевірених автомобілів. Електричний кросовер Tesla Model Y набрав тільки 57 балів, посівши друге місце. Замкнув трійку лідерів Lincoln Corsair, оснащений системою Fn Co-Pilot 360 від Ford Motor Co — – 52 бали.

Дослідники відзначили, що автопілот Tesla може раптово відключитися в деяких ситуаціях, в той час як Super Cruise краще сповіщає водія, коли йому потрібно перехопити управління. Представники General Motors відзначають, що ключова перевага їх системи полягає в наявності націленої на водія інфрачервоної камери, яка гарантує, що він стежить за дорогою і готовий взяти на себе Ручне управління при необхідності.

Читайте також:  Fiat Chrysler Automobiles зробить власний літаючий електромобіль

Протягом наступних трьох років General Motors планує інтегрувати систему Super Cruise більш ніж в 20 автомобілів, включаючи новий електричний Hummer EV.

Варто відзначити, що нещодавно Tesla почала надавати користувачам доступ до більш просунутого варіанту автопілота. Тому незрозуміло, яка версія брала участь у тесті.

Джерело: reuters.com