Авто

Toyota відкликає півтора мільйона автомобілів по всьому світу

Toyota

Компанія Toyota оголосила про відкликання півтора мільйонів автомобілів по всьому світу, вироблених під основною маркою, а також брендом Lexus. Причиною несправності є проблеми з паливним насосом, з якими в цілому зіткнулися вже більше п’яти мільйонів машин.

Нове відкликання включає в себе півтора мільйона автомобілів Toyota і Lexus, що зійшли з конвеєра по всьому світу з 2013 року. Проблема полягає в несправності паливного насоса. Виявлений дефект загрожує зупинкою двигуна на високій швидкості, а також втратою потужності при гальмуванні або керуванні, що може привести до серйозної аварії.

Серед моделей японського автовиробника, які підлягають відкликанню, числяться 4Runner, Land Cruiser, Highlander, RAV4, Corolla, а також Tacoma, Tundra і Sienna. Крім того, в ремонт відправлять деякі моделі Lexus, включаючи LS, GS, GX, LX, NX, а також RC, ES і UX. На відкликаних автомобіля зроблять безкоштовну заміну паливного насоса. Всі власники транспортних засобів отримають повідомлення про відкликання до грудня.

Читайте також:  Tesla Model S обійшла конкурента по одній з головних характеристик

Нове відкликання стало вже другим з початку року, яке торкнулося проблеми паливних насосів. У березні Toyota відкликала 3,2 мільйона автомобілів через проблеми з бензонасосом. Крім того, в січні японський автовиробник відправив у ремонт більше 82 тисяч пожежонебезпечних машин.

Джерело: Motor1.com