Авто

Tesla запропонує клієнтам радіо за 14 тисяч гривень

Tesla

Компанія Tesla анонсувала нову опцію для електрокарів, яка вибивається з ряду інноваційних рішень компанії. Йдеться про “ламповий” радіоприймач, що працює в діапазонах FM і AM без підключення до Інтернету.

В останні роки Tesla розробила кілька нових функцій для мультимедійних систем: наприклад, стрімінговий сервіс Tesla Theater, Tesla Arcade з набором відеоігор і можливість оновлення «по повітрю». Нові “Тесли” також отримали вбудований відеореєстратор TeslaCam і охоронний режим Sentry Mode, що захищає електрокари від викрадення.

Читайте також:  Chevrolet Corvette будуть фарбувати в три нових відтінки

Багато з нових функцій виявилися недоступні на старих Model S і Model X. Їх власникам компанія запропонувала повноцінне оновлення мультимедійної системи вартістю 2500 доларів, або майже 71 тисячу гривень за поточним курсом.

Але не всі залишилися задоволені новою системою: ряд користувачів поскаржився на проблеми з програмним забезпеченням, а також на відсутність звичайного радіо, яке було в старій «мультимедійці». Нова версія дозволяє слухати музику, в тому числі радіо, тільки через Інтернет.

Для таких власників Tesla вирішила розробити додаткову ретро-опцію: приймач, що працює в діапазонах FM і AM, а також настроюється на частоти американської Sirius XM. “Апгрейд” мультимедійної системи, який обійдеться власникам Tesla в 500 доларів (майже 14 500 гривень), буде доступний до кінця нинішнього року.

Читайте також:  Aston Martin представив найпотужніший Vantage в дусі Формули-1

Однак встановити радіо можна буде тільки після основного оновлення. Таким чином, щоб отримати нову мультимедійну систему з класичним приймачем, власникам старих Tesla доведеться викласти 3000 доларів (близько 85 000 гривень).

Минулого тижня Tesla приступила до тестування нового автопілота під назвою Full Self-Driving. Поки це лише бета-версія, доступна тільки самим “досвідченим і акуратним” водіям Tesla. Що саме включає в себе оновлення і наскільки Tesla наблизилася до створення повністю автономних автомобілів, поки невідомо.

Джерело: Electrek