Технології

SpaceX запустила відкритий бета-тест Starlink

Starlink

Компанія SpaceX оголосила про початок публічного бета-тестування супутникового інтернету Starlink. Користувачі вже отримали пропозицію про придбання комплекту обладнання для прийому сигналу і змогли ознайомитися з першим (і поки єдиним) тарифом на послуги «космічного» зв’язку від Ілона Маска. Крім того, в App Store і Google Play з’явився офіційний додаток для установки і налаштування інтернет-з’єднання.

За заявою SpaceX, програма публічного тестування мережі Starlink з промовистою назвою “краще, ніж нічого”, буде розгорнута в США і Канаді до кінця поточного року.

Читайте також:  Інсайдер розповів про важливу особливість флагманського процесора Snapdragon 888

За свідченнями перших користувачів, які отримали запрошення на участь в “беті”, компанія обіцяє швидкість інтернет-з’єднання в діапазоні від 50 до 150 Мбіт/с і значення затримки від 20 до 40 мс.

Ціна комплекту обладнання, що включає саму “тарілку”, набір кріплення і Wi-Fi роутер, складе $499, а вартість підключення — $99 на місяць. Установка і настройка з’єднання проводиться за допомогою фірмового мобільного додатку для Android і iOS. Воно мало чим відрізняється від інших програм для управління Wi-Fi-роутерами, і включає інструкцію по установці супутникової тарілки Starlink, інструмент для перевірки швидкості інтернету, а також інформує користувача про стан підключення і якості сигналу.

Читайте також:  Google випустила корисну функцію для користувачів Android

Терміни розширення зони покриття Starlink на інші регіони компанія не повідомляє.

Джерело: .