Технології

Блогер назвав головний недолік бездротової зарядки Apple MagSafe

iPhone 12

Відсутність блоку живлення в комплекті iPhone 12 не зобов’язує користувачів купувати оригінальний аксесуар за $19 — але, як виявилося, для використання бездротової зарядки MagSafe «на повну котушку» власнику гаджета все ж доведеться розщедритися. Автор YouTube-каналу Zolotech протестував значний набір аналогів фірмового ЗУ і прийшов до висновку, що Apple спеціально внесла деякі обмеження в алгоритм роботи смартфона.

На офіційній сторінці Apple зазначено, що для роботи магнітного кріплення MagSafe рекомендується використовувати, як мінімум 12-ватний блок живлення. При цьому протягом десяти років в комплекті зі смартфонами Apple пропонувався тільки 5-ватний зарядник, а в коробці з iPhone 12 покупець знайде лише стандартний зарядний кабель USB Type-C — Lightning.

Читайте також:  Маск пообіцяв поліпшити супутниковий інтернет Starlink для геймерів

При підключенні MagSafe до оригінального ЗУ на 20 Вт максимальний показник потужності бездротової зарядки склав 15 Вт. З іншими ж блоками живлення, включаючи 96-ватний зарядник для MacBook Pro і продуктивні пристрої сторонніх брендів, аксесуар давав на виході всього від 10 до 12 Вт, зменшуючи швидкість заповнення АКБ смартфона.

На думку блогера, Apple навмисно обмежила максимальну швидкість зарядки iPhone 12 за допомогою програмного профілю. Крім того, компанія ніяк не позначила залежність вихідної потужності MagSafe від використання того чи іншого блоку живлення на сторінці товару в своєму інтернет-магазині.

Джерело: gadgets.ndtv.com