Авто

Renault відмовилася від найбільш практичного “Логана”: його знімуть з виробництва

Logan MCV

Компанія Dacia, яка належить групі Renault, вирішила відмовитися від найпрактичнішої версії “Логана” – універсала Logan MCV. Модель знімуть з виробництва найближчими тижнями.

Як пише Auto.cz, поки виробник офіційно не оголосив про це рішення, проте видання запевняє, що це достовірна інформація.

Logan MCV покине конвеєр разом зі звичайним седаном “Логан” та хетчбеком Sandero / Sandero Stepway другого покоління. Вони поступляться місцем новому сімейству Logan / Sandero (третьої генерації), яке дебютувало кілька тижнів тому.

Читайте також:  Toyota не відмовиться від випуску седанів

Logan MCV

Разом з Logan MCV Dacia зніме з виробництва компактвен Lodgy. Обидві моделі стали жертвами зміни в смаках споживачів – зараз покупці все частіше звертають свою увагу на кросовери. І це не дивлячись на те, що вони були одними з найдоступніших автомобілів на ринку.

Чи буде заміна цій “застарілій” двійці, точно невідомо, але в ЗМІ схильні вважати, що Dacia запропонує альтернативу у вигляді зовсім нового кроссовера. Очікується, що в його основу ляже платформа CMF-B, на якій базуються нові Logan і Sandero, а за дизайном новинка буде близька до моделі Duster. Але головною особливістю цього SUV стане його салон – за чутками, такий кросовер буде 7-місцевим.