Авто

Власниця Tesla зловила викрадачів за допомогою смартфону

Викрадач

Радіоведуча з австралійської Канберри Аннабель Бретт не тільки запобігла викраденню свого електрокара, але і допомогла поліції зловити злодіїв, що не відбулися, – все завдяки додатку Tesla.

Минулого тижня на смартфоні Бретт висвітилося повідомлення про спрацювання сигналізації її Model 3. Так як жінка перебувала на роботі, вона попросила друга перевірити, чи все в порядку, проте електрокара на місці не виявилося.

Читайте також:  Ford вже готує рестайлінг позашляховика Bronco

Тоді Бретт відкрила додаток Tesla, який дозволяє відстежити місце розташування автомобіля – там вона побачила, що викрадачі не встигли піти далеко. Жінка викликала поліцію і вирушила в погоню за своєю «Теслою» на машині друга.

“Додаток дозволяє дистанційно сповільнити автомобіль і навіть трохи «погратися» з ним. Під час погоні я опускала і піднімала вікна Tesla, постійно включала звуковий сигнал – тобто, заважала їм усіма можливими способами”, – сказала Бретт журналістам 9Now.

Інтерфейс програми Tesla

Інтерфейс програми Tesla

Через якийсь час невдахи викрадачі кинули Tesla і зникли в іншому автомобілі. Однак піти від правоохоронців їм не вдалося: в салоні електрокара один з них забув водійські права і конверт з власною адресою. Крім цього, злочинців зняли бортові камери Model 3, які включаються автоматично при спробі проникнути в автомобіль. В результаті зловмисників швидко знайшли і затримали.