Авто

Гібридним Porsche Cayenne наростили запас ходу

Porsche Cayenne E-Hybrid

У прагненні зробити Cayenne більш екологічною моделлю, привабливою для європейських покупців, Porsche збільшила обсяг акумулятора гібридної версії. Крім цього, німці допрацювали режим, що дозволяє заряджати батареї прямо на ходу.

Слідом за прем’єрою оновленого сімейства Panamera, в якому з’явилися більш ефективні гібриди, Porsche модернізувала батареї Cayenne E-Hybrid і топової Turbo s E-Hybrid. Тепер бензоелектричні версії оснащуються акумуляторами ємністю 17,9 кіловат-години замість колишніх 14,1.

Разом зі збільшенням батареї запас ходу моделей виріс на 30 відсотків. Cayenne E-Hybrid з великою батареєю може проїхати на електротязі до 48 кілометрів по циклу WLTP, а більш потужний Turbo s E-Hybrid – до 42 кілометрів. Завдяки збільшеному запасу ходу німецькі власники Cayenne зможуть зареєструвати номерний знак з літерою “Е” і отримати податкові пільги.

Читайте також:  ДТП за участю 66 автомобілів показали на відео

Porsche Cayenne E-Hybrid

Зміни торкнулися і алгоритму роботи режиму E-Charge. При включеному режимі підвищилося навантаження на двигун внутрішнього згоряння-тепер він швидше заряджає акумулятор під час їзди. Однак при досягненні 80 відсотків процес зупиниться, так як після цієї позначки швидкість зарядки сповільнюється. Раніше режим E-Charge заповнював акумулятор до 100 відсотків. Також переглянуті режими Sport і Sport Plus, орієнтовані на продуктивність: в них батарея заряджається до мінімуму, якого достатньо для швидкого прискорення.

Акумулятор гібридного Cayenne можна заряджати від побутової мережі за допомогою “розумної” зарядки Mobile Charger Connect. Вона дозволяє запланувати час зарядки – наприклад, на ніч, коли електроенергія коштує дешевше, а також автоматично включити кондиціонер, щоб провітрити салон до поїздки. Також доступна опціональна система Home Energy Manager, яка самостійно визначає потужність зарядки, що не перевантажує домашню мережу. Система враховує наявність в будинку сонячних батарей і буде по можливості намагатися використовувати їх. Максимальна потужність зарядки залежить від моделі і досягає 7,2 кіловата.

Читайте також:  Компанія Kia змінила логотип та увійшла до Книги рекордів Гіннеса

Джерело: Porsche