Ryanair

З 2017 року Ryanair планує почати літати до Львова

Ryanair є однією з п’яти компаній, які планують почати польоти до Львівського аеропорту в 2017 році. Про це повідомила директор аеропорту Тетяна Романовська, – пише Delo.ua.

В основному це компанії, які вже літали до Львова. “Czech Airlines, AirBaltic, Белавіа і WizzAir. Але є і нові, наприклад, Ryanair. Всі ці авіакомпанії планують до нас зайти вже в наступному році”, – заявила Романовська.

Директор львівської повітряної гавані також поінформувала, що черговий раунд переговорів з представниками ірландського лоукостера відбудеться вже в липні. Переговори стосуються знижки за обслуговування. Знижка буде суттєвою, за словами Романівської, якщо ірландська авіакомпанія призведе багато пасажирів і рейсів. Але вартість обслуговування Ryanair доведеться перекривати з інших джерел доходів львівського аеропорту. В першу чергу за рахунок неавіаційної діяльності: парковок, кафе, магазинів, прокату авто та інших послуг.

Також аеропорт буде просити додаткові пільги у МІУ. “При приході Ryanair ми будемо просити у Мінінфраструктури додаткові пільги для перевізників, що приносять великі обсяги авіаперевезень”, – говорить Тетяна Романовська.

У травні поточного року вона вже говорила про можливість польотів Ryanair до Львова. Романовська тоді повідомила, що представники Ryanair висловили готовність провести робочу зустріч з аеропортом Львів і готують цінову пропозицію. “Ми ще навіть не бачили, за якими цінами ми їх повинні обслуговувати, але велике бажання на зустріч вже існує”, – розповіла вона.

Комерційний директор авіакомпанії Девід О’Брайен також раніше заявив: “Ми ведемо діалог з людьми зі Львова, але не думаю, що ми будемо обговорювати польоти в Одесу. Україна зараз може розглядатися тільки як додаток до наших основних ринків”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *